Smutná zpráva: Simpsonovy zasáhla rakovina! Kdo je oběť?

Patří k jednomu z nejoblíbenějších seriálů nejen u nás, prostě vůbec. Nad seriálem Simpsonovi ale visí již druhým rokem Damoklův meč! Tvůrci celého seriálu Samu Simonovi byla totiž diagnostikovaná rakovina!
Není nad to, když se rodina sejde u jednoho stolu
Není nad to, když se rodina sejde u jednoho stolu
Prima COOL

reklama

Bohužel se nejedná o rakovinu, která by se dala vyléčit – před dvěma lety mu byla diagnostikovaná rakovina tlustého střeva v již neléčitelném stadiu. Lékaři tehdy odhadovali, že opravdovému otci Homera, Marge, Barta, Lisy nebo Magie zbývají tak tři měsíce života!

Sam se ale nenechal touto zákeřnou chorobou převálcovat a již druhým rokem statečně bojuje. I když se dožil daleko více let, než lékaři tipovali, i sám Simon tuší, že jeho dny na tomto světě jsou sečtené. „Ukázali mi mé výsledky, snímky z CT a řekli mi, že to jsou snímky mrtvého muže,“ popsal v interview pro NBC. „Zeptal jsem se, jestli je to léčitelné. Doktor mi řekl, že jeho práce není mě vyléčit, ale udržet při životě,“ svěřil se dále Simon. „A odvedl skutečně ohromnou práci. Nikdy jsem nebyl šťastnější. Díky, doktore,“ dodal a pak zvážněl. „Rakovina je strašná nemoc. Bojuju s ní. Je to všechno, co o ní slýcháte. Je to boj, je to cesta,“ nechal se slyšet.

A co bude s majetkem, který mu žlutá rodinka přinesla? Sam se rozhodl, stejně jako v posledních dvou letech, pomoci charitativní organizaci na ochranu zvířat PETA. Té připadne celý majetek ve výši dvou miliard korun!

Sam Simon, tvůrce žluté rodiny Simpsonů
Sam Simon, tvůrce žluté rodiny Simpsonů

Mohlo by vás zajímat:

Simpsonovi ve filmu letí...

Čtyři zajímavosti snímku Simpsonovi ve filmu

Celkově strávil Lee 25 hodin v tetovacím salonu, než vzniklo celé tetování.

Milujete Simpsonovi? Nechte se tetovat…ale na tohohle mladíka stejně nemáte!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Jak by vypadali Simpsonovi, kdyby stárli?

reklama

reklama