Bára Jánová alias Sylva ze seriálu Slunečná ukázala své poklady

Ani pozorný divák nemá šanci si toho všimnout. Seriálová Sylva na svém těle ukrývá několik módních doplňků. Herečka Bára Jánová si před pár dny nechala své tělo ozdobit novým tetováním a rozhodně to nebylo bezmyšlenkovité a unáhlené rozhodnutí. Každý motiv má pro ni speciální význam. Co tedy barevný inkoust vrytý do kůže znamená? S tím se Bára pochlubila.
Eva Burešová a Bára Jánová jako sestry Popelkovy
Eva Burešová a Bára Jánová jako sestry Popelkovy
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Těsně předtím, než se začalo natáčet další pokračování seriálu Slunečná, pořídila si Bára Jánová čtvrtou ozdobu svého těla – manty. „Miluju potápění a manty. Říká se jim mořští motýli, ale mně spíš přijdou jako taková mořská hlídka, co dává pozor na menší mořské tvory,“ popisuje herečka svůj nový kousek, který zdobí její lýtko. „Musím říct, že se tetování nebojím, nikdy mi v mé profesi nepřekáželo, a ani si nikdo nestěžoval. Nestalo se, že by mi ho někdy zakrývali, nebo dokonce řekli, že mě kvůli tomu nechtějí obsadit.“ Možná i proto je Bára v tetování odvážnější a při zdobení svého těla na případná pracovní omezení až tak nemyslí.

Podívejte se na tetování hvězdy seriálu Slunečná

Tetování Báry Jánové
Autor: FTV Prima/ Slunečná Tetování Báry Jánové

Má i tetování, kterých si na první pohled hned nevšimnete. „Jedno je za uchem a druhé nad levou lopatkou,“ prozrazuje další místa. „Molekula serotoninu, tedy hormonu štěstí, je nad lopatkou. Namísto chemických značek mám symboly věcí, které mě provázejí životem. I to oko uvnitř, symbol reinkarnace. Věřím, že oči jsou duší samotnou a bereme si ji s sebou do každého života. Proto máme u některých lidí pocit, že je známe už dlouho, přestože je vidíme poprvé v životě. Kousek nad tím mám i malou planetku, protože miluju astrofyziku,“ popisuje herečka, která od mládí miluje také Harryho Pottera, takže za uchem má relikvie smrti.

Tetování Báry Jánové
Autor: FTV Prima/ Slunečná Tetování Báry Jánové

Dvě tetování má Bára Jánová přece jen skrytá úplně, první je pod levým prsem. „Je to číslo 42, podle knihy Stopařův průvodce po galaxii. Je to odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec. Mám to číslo ráda, takže je i pod tím pravým, ale v binárním kódu,“ přiznává seriálová Sylva a dodává, že na natáčení Slunečné, a to i při scénách s Lukášem Langmajerem, kde není moc oblečená, si toho zatím nikdo nevšiml. Jak to bude s novinkou na lýtku, je zvědavá, kdo z pozorných diváků ho zahlédne jako první.

Sledujte, jakou Bára hraje v seriálu Slunečná mrchu:

Slunečná (32): Sylva dá Vildovi opět košem
Slunečná (32): Sylva dá Vildovi opět košem

Seriál Slunečná sledujte každé úterý ve 20.15 na Primě nebo také exkluzivně v předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama