Běta ze seriálu Slunečná je čarodějnice. Podívejte se, jak vyléčí Romana!

Na statku ve Slunečné žije mnoho svérázných postaviček. Jednou z nich je i Běta, hospodyně, bába kořenářka a léčitelka v jednom. Pražský floutek Roman má ale velké štěstí, že zrovna na Bětu narazil. Vyléčí ho totiž z jeho potíží se zády. Seriál Slunečná sledujte poprvé v exkluzivní předpremiéře v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.
Hospodyně a léčitelka v jednom se seriálu Slunečná - Běta
Hospodyně a léčitelka v jednom se seriálu Slunečná - Běta
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Martin Popelka byl na své dcery Týnu a Sylvu jako rodič sám. Právě hospodyně Běta mu pomohla obě holky vychovat a starala se o ně jako o vlastní. Není proto divu, že na statku na Slunečné má své místo. Jenže Běta zdaleka není jenom hospodyně, ale má i jisté zvláštní schopnosti – rozumí bylinkám, pomoct dokáže lide i zvířatům. Je to prostě taková čarodějka.

Když si pražský floutek Roman při vychloubání, co všechno zvládne, hne při oslavě na statku zády, bude to právě Běta, která mu pomůže jeho problémy napravit. I přes Romanovu prvotní silnou nedůvěru…

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (1): Běta léčí Romana

Jak se Romanovi vlastně tohle poranění povedlo a kde se banda pražské zlaté mládeže vezme na venkově na statku? Odpověď se dozvíte již v sobotu ve 20.15 na Primě v exkluzivní předpremiéře první epizody nového seriálu Slunečná.

reklama

reklama