Burešová a Lambora ze seriálu Slunečná jako rockové hvězdy

Dva měsíce jezdil žlutý Slunečný autobus po celém Česku a vozil s sebou herce ze seriálu Slunečná. Svou poslední, sedmnáctou zastávku měl v Litoměřicích, kde na návštěvníky čekaly hlavní hvězdy seriálu Eva Burešová a Marek Lambora. Těm se dostalo hodně vřelého přivítání. Partnerem tour Slunečného autobusu byla po celé léto RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA. Seriál Slunečná sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Marek Lambora a Eva Burešová
Marek Lambora a Eva Burešová
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Žlutý autobus procestoval za dva měsíce celou Českou republiku. A s ním i zpěvák Vojta D, který fanoušky se svojí kapelou na každé zastávce rozproudil parádním koncertem. Po něm pak přišel hlavní hřeb v podání hvězd ze Slunečné. Na jednotlivých zastávkách tak fanoušci seriálu mohli ulovit fotky a podpisy svých idolů – Evy Decastelo, Lukáše Langmajera, Báry Jánové, Romana Tomeše, Lucie Benešové, Lucie Polišenské, Evy Burešové a Marka Lambory.

Lukáš Langmajer, Eva Burešová a Marek Lambora
Autor: FTV Prima/ Slunečná Lukáš Langmajer, Eva Burešová a Marek Lambora

Slunečné léto a velkolepý závěr

Poslední dva zmiňovaní kvůli pracovním povinnostem dorazili až na poslední zastávku a byli takové pomyslné třešničky na dortu. Šílenství fanoušků, když se tihle dva objevili na jevišti, bylo až neuvěřitelné. Oba přiznávají, že byli dost zaskočeni. „Po tomhle zážitku mě vlastně mrzí, že to byla první, a poslední zastávka, protože energie těch lidí je neskutečná a je hrozně hezký vidět, že se jim náš seriál líbí,“ přiznala po skončení autogramiády Eva Burešová.

Marek Lambora
Autor: FTV Prima/ Slunečná Marek Lambora

„Je škoda, že my si nevybíráme termíny, ale termíny si vybírají nás. Tohle je něco neuvěřitelného, na co budeme ještě dlouho vzpomínat, protože tohle jsem opravdu nikdy nezažil,“ nestačil se divit Marek Lambora nadšenému davu.

Marek Lambora a Eva Burešová ze seriálu Slunečná jako rockové hvězdy 1
Autor: FTV Prima/ Slunečná Marek Lambora a Eva Burešová ze seriálu Slunečná jako rockové hvězdy 1

Po boku jim byli nejen bodyguardi, ale i další hvězdy seriálu – Eva Decastelo a Lukáš Langmajer. Fronta na podpisy této čtveřice byla nekonečná a samotná autogramiáda trvala dlouhých pět hodin. Žádný fanoušek se nechtěl vzdát a setrval až do konce. „Překvapuje mě to, že mě má tolik lidí rádo, a i ty lidi vedle mne. …ale nemůžu si vzpomenout, jak se jmenují,“ vtipkoval Lukáš Langmajer a rozdal na tisícovku podpisů, stejně jako všichni ostatní.

Seriál Slunečná sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě!

Týna udělá velkou chybu

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Týna udělá obrovskou životní chybu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!