Chodil Leoš s Lídou? Jana Kratinová objeví v seriálu Slunečná milostné dopisy!

Jana Kratinová a Lída Vacková jsou nejlepší kamarádky. Nyní ale vyplouvá na povrch jedno velké tajemství – manžel Jany Leoš podle milostných dopisů kdysi s Lídou chodil. To se Janě líbit vůbec nebude. Přežije tohle kamarádství Jany a Lídy? Dozvíte se to v další epizodě seriálu Slunečná už v úterý ve 20.15 na Primě!
Skončí nálezem dopisů v seriálu Slunečná přátelství mezi Lídou a Janou?
Skončí nálezem dopisů v seriálu Slunečná přátelství mezi Lídou a Janou?
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Diváci seriálu Slunečná moc dobře vědí, že vztah mezi Lídou a Leošem není žádný výmysl, ale holý fakt, což dokazuje i to, že Štěpánek Vacek není biologickým synem Franty, ale právě Leoše. To ovšem nikdo kromě Leoše a Lídy, která to kategoricky odmítá přiznat, neví. A tak to také mělo zůstat!

Teď ale Janin syn najde v garáži staré milostné dopisy, které kdysi psala Lída Leošovi. V Janě to logicky okamžitě vyvolá spousty otázek…

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Slunečná (16): předprem SLUNEČNÁ 16 Leoš chodil s Lídou
Slunečná (16): předprem SLUNEČNÁ 16 Leoš chodil s Lídou

Jana samozřejmě ihned udeří na Lídu, která bude mít své kamarádce, co vysvětlovat. Jak se k celé záležitosti postaví Leoš? A prozradí Jana tajemství i Frantovi?

Ve Slunečné je zkrátka zaděláno na pořádný průšvih s dalekosáhlými následky! Dívejte se v úterý na další epizodu seriálu Slunečná, jak to nakonec dopadne. A Vackovi se navíc dozvědí i to, že je jejich dcera Julča těhotná, a to bude teprve poprask! Startujeme na Primě ve 20.15.

Čekání na váš oblíbený seriál si můžete zpříjemnit sledováním nové české romantické komedie.

Přehrajte si Léto s gentlemanem online v naší Videopůjčovně:

reklama

reklama