Chystá se svatba jako víno! Sylva chce v seriálu Slunečná ledovou sochu!

Sylva chtěla vždycky každému ukázat, že na to má a že má úroveň. A s její svatbou se Štěpánem Vackem to nebude jiné. Vackovi se budou jen divit, co všechno si navymýšlí. Třeba ledovou sochu, ale to zdaleka není všechno. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
Sylva chce bombastickou svatbu
Sylva chce bombastickou svatbu
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Štěpán s velkou pompou požádal Sylvu o ruku. A Sylva si chce zase s náležitou pompou svatbu užít. Všem včetně zúčastněných je samozřejmě jasné, že svatba je naprosto účelová. Z jedné strany je ale výrazně účlovější… Jak Vackovi, tak Sylva si myslí na to, jak společně převezmou statek a začnou na něm vydělávat peníze.

Nikdo kromě Vackových už ale neví, jaká je finanční situace rodiny, která musí coby pokutu uhradit 15 milionů korun. A právě k nim jim má sňatek se Sylvou dopomoci. Protože Sylva ale netuší, že Vackovi aktuálně obracejí každou korunu, neváhá popustit, co se výdajů na svatbu týče, uzdu fantazii. Její plány jsou opravdu velkolepé.

Posuďte to ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (47): Svatba s ledovou sochou

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Čeká seriál Slunečná rozchod?

Týna už má pocit, že Janka nezná. Je tohle rozchod? Sledujte exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná

reklama

reklama