CNN Prima News: Co dělal Roman Tomeš alias Tony ze seriálu Slunečná, když....

Roman Tomeš ztvárňuje v seriálu televize Prima Slunečná bývalého delikventa Tonyho. V souvislosti s nastávajícím spuštěním nové zpravodajské platformy CNN Prima News jsme se ho vyptali na to, jak si zapamtoval největší zpravodajské události posledních let.
Roman Tomeš zažije v seriálu Slunečná chvilky hrůzy
Roman Tomeš zažije v seriálu Slunečná chvilky hrůzy
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Černobyl? 

Byl jsem dva roky na houbách, to jsem ještě nebyl na světě.

Teroristické útoky 11. září?

Byl s kamarádem u něj doma a díval se na televizi a překvapili nás právě aktuální zprávy. Mysleli jsme si, že je to nějaká upoutávka na novej science fiction. 

Podívejte se na rozhovor s Romanem Tomešem:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Co dělal Roman Tomeš, když …

Pád Berlínské zdi 89?  

To mně byl rok, takže to vím, úplně přesně. To jsem byl v plenkách a byl jsem u maminky. 

Povodně v Praze v roce 2002?

To jsem byl ještě…Tak to nevím, čoveče. To byly prázdniny viď? Léto? No, to jsem byl doma a trávil jsem čas na stadiónu, na fotbale, hodně. Hodně jsem to denně sledoval v televizi, ale byl jsem od toho hodně vzdálenej. 

Nagano 1998?    

Pamatuju si to úplně přesně. Seděl jsem doma na gauči s tátou, kterej byl opilej a mamka byla naštvaná, že děláme bordel. Pohádala se s tátou, balila si do kufru, že odchází z baráku. Nakonec to dobře dopadlo, ale pamatuju si to.  

17. listopad revoluce? 

To mě byl také rok, takže z toho moc nevím. Ale jsem šťastný, že to dopadlo. 

Romana Tomeše sledujte v seriálu Slunečná každé úterý na Primě nebo exkluzivních předpremiérách onlině v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama