Děda Vacek je dokonale dementní. V seriálu Slunečná nachytá Frantu i Štěpána

Rodina Vackových, respektive ti, kdo žijí ve vsi Slunečná, se rozšířila o jednoho člověka – dědu Vacka. Ten poté, co v podstatě přišel o svoji vilu, nemá kam jít. Svítá mu ale naděje… Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.
Děda Vacek se v seriálu Slunečná zblázní
Děda Vacek se v seriálu Slunečná zblázní
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Zpočátku se zdálo, že děda Vacek s vidinou vlastní kliniky o svoji vilu definitivně přišel. Kdyby bylo čistě na něm, vlastní domýšlivost by ho fakt dohnala. Jenže gauneři, kteří jej o vilu připravili, rozhodně nepočítali s Lídou.

Lída Vacková je totiž sice dědova nenáviděná snacha, pokud jde ale o to získat majetek, nemá Lída konkurenci. Odmítá se smířit s tím, že by snad o lukrativní pražskou vilu měla rodina přijít. Ačkoliv se dědův bratr, bývalý soudce a nyní právník, tváří, že by bylo lepší se na vilu vykašlat, Lída najde skulinku. Dědu je nutné prohlásit za nesvéprávného a doložit, že nesvéprávný byl i v momentě podpisu smlouvy. Děda se nejprve cuká, nicméně pak se do role položí.

Podívejte se na to v ukázce ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (18): Dědeček je dementní

Podaří se dědovi magora zahrát dobře? To posoudíte už v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama