Děda Vacek je neuvěřitelný prudič. To, co předvede v seriálu Slunečná, nemá obdoby!

Pravda, u Vacků je podobných choleriků víc, ale to, co tentokrát předvede děda Vacek, to předčí veškerá očekávání. Plné zuby ho bude mít nejen Lída, ale vlastně celá rodina. Podívejte se už teď na předpremiéru čtvrteční epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně.
Děda Vacek bude v seriálu Slunečná škodit, co to jde
Děda Vacek bude v seriálu Slunečná škodit, co to jde
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Děda Vacek je opět ve Slunečné. I přes jeho neslavný odjezd naposledy přichází s prosíkem, ačkoliv v jeho podání to není úplně klasický prosík, což si asi dovedete představit. Prý rekonstruuje vilu a nemá, kde by bydlel.

Frantovi i Lídě je samozřejmě jasné, že jej u sebe ubytovat musí, jako každá dobrá rodina. Lída se bude dokonce snažit dědovi vyhovět a chovat se k němu mile. Již v prvním kole se ale se zlou potáže.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (11): Děda Vacek prudí

A to zdaleka není všechno, co si na Vackovy děda připraví. Vše vyvrcholí velkým finále, kdy bude nejprve na infarkt Franta, a hned poté Lída. Několikrát! Nenechte si to ujít ve čtvrteční epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete exkluzivně podívat už teď online v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama