Denisa je těhotná. S Jankem nebo s Johnem? Nebo s někým úplně jiným? Sledujte seriál Slunečná

Denisa zaskočí Janka na statku ve Slunečné s velmi nečekanou zprávou. Svědkem všeho bude Týna, která se na Janka a vlastně všechny kolem naštve. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.
Denisa je v seriálu Slunečná těhotná
Denisa je v seriálu Slunečná těhotná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Denisa je šťastná v životě s Johnem Linhartem, jistá pachuť hořkosti po rozchodu s Jankem ale opravdu trochu zůstala. Nyní se Denisa dozvídá, že je těhotná a rozhodne se tuto informaci použít proti Jankovi.

Samotné je jí sice jasné, že Janek otcem nenarozeného dítěte být nemůže, ale proč by ho trochu nepopíchla. Když za ním ale přijede na Slunečnou a chce mu novinku sdělit, svědkem bude také Vilda, Karolína a Týna. A zejména Týnu tato zpráva hodně zasáhne.

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (54): Denisa je těhotná

Týna totiž spíš, než Jankovi věří Denise o tom, že právě Janek je otcem dítěte. Napadá ji, že v době, kdy se do něj zamilovala, se Janek nadále stýkal s Denisou. A nikdo to Týně nedokáže vymluvit…

A jak to ve skutečnosti s Denisiným těhotenstvím je? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Nezapomeňte také, že Slunečnou můžete sledovat online v exkluzivních předpremiérách, které si aktuálně můžete zakoupit v cenově zvýhodněném balíčku:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!