Denisa má Johna omotaného kolem prstu. Totálně. Podívejte se na to v seriálu Slunečná

Denisa hodně dlouho přemýšlela, jak by se pomstila Jankovi za rozchod a to, jak se k ní během jejich vztahu choval. Až vymyslela to, že sbalí Johna. Což se jí evidentně podařilo. Její kamarádky ale budou požadovat důkaz, že ji John opravdu miluje. A to pořádný. Jak se s tím Denisa popasuje? Podívejte se na to v 39. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat exkluzivně online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Denisa a John
Denisa a John
FTV Prima/ Slunečná

Denisina kamarádka Pavlína evidentně není tak dobrá kamarádka, jak se prezentuje. Denise to prokázala nedávno, když se pokusila sbalit Johna Linharta sama. Ten ale její nabídku pochopil přesně opačně v domnění, že ji poslala Denisa, aby si vyzkoušela to, jak je jí John věrný.

Pavlína teď Denise nevěří, že se jí podařilo Johna a jeho srdce získat. Chce proto po Denise důkaz toho, že ji John opravdu miluje. Jaký?

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Slunečná (39): Tak koně
Slunečná (39): Tak koneˇ

Denisu nejprve reakce Pavlíny naštve, nicméně protože je velká hráčka, rozhodne se na Pavlíninu hru přistoupit. Sama sice moc neví, co by s vlastním koněm dělala, ale s Pavlíniným chováním jí dochází trpělivost. Na Johna proto začne nenápadně tlačit. Ale to, jak se John zachová, to jí vyrazí dech!

Sledujte exkluzivní ukázku z 39. epizody Slunečné:

Slunečná (39): Johnův dar Denise
Slunečná (39): Johnu°v dar Denise

Jak se bude Pavlína na velký Denisin triumf tvářit? Podívejte se na to v 39. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat exkluzivně online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, kterou můžete takto online vidět o dva měsíce dříve než v televizi:

Jak sledovat Slunečnou online?

Předpremiéry seriálu Slunečná sledujte exkluzivně online od 23. června za 39 Kč

Exkluzivní předpremiéry seriálu Slunečná o prázdninách. Sledujte nové epizody o dva měsíce dříve než v televizi!

reklama