Denisa se dozví pravdu o tom, proč Janek jezdí na statek Slunečná!

Přítelkyně Janka Linharta má poměrně velkou trpělivost. I ona má ale svoje hranice, které právě přetekly… Denisa si vyrazí přímo na Slunečnou. Podívejte se na to už teď v předpremiéře úterní epizody seriálu Slunečná.
Denisa se v seriálu Slunečná dozví pravdu. Tak trochu....
Denisa se v seriálu Slunečná dozví pravdu. Tak trochu....
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Denisa má už delší dobu tušení, že s Jankem není něco v pořádku. Jeho stále častější výlety na statek Slunečná začínají být podezřelé. I když se Janek vymlouvá, že jezdí na statek relaxovat a jezdit na kole, Denisa má pocit, že to zdaleka nebude celá pravda.

Rozhodne se proto se svými kamarádkami přímo na statek zajet a obhlédnout si, za kým že to tam její přítel vlastně jezdí… Korunu všemu nasadí Tony.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (10): Za kým jezdí Janek Linhart

Jak se žárlící Denisa zachová? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, nebo ji sledujte již nyní v exkluzivní online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!