Do seriálu Slunečná míří sexy motorkář

Cestu kolem statku Slunečná a jeho pohostinnost okusí i parta nadšenců do motorek. Chtějí zažít pořádnou dávku adrenalinu a postavit si motokrosovou dráhu u pastvin. Hlavu motorkářského „gangu“ si zahrál muzikálový herec Ondřej Bábor. Tomu láska k silným strojům rozhodně není cizí. Dívejte se na Slunečnou v úterý ve 20.15 na Primě.
Ondřej Bábor
Ondřej Bábor
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Vstoupí do hospody v motorkářské kombinéze a doprovází ho pořádný gang souputníků. „Už od mládí jezdím na motorkách. Začal jsem na silničních, následovaly cestovní a skončil jsem u Harleye. Teď už jen projíždím krajinou a kochám se. Motorky jsou pro mě srdcová záležitost,“ svěřil se Ondřej Bábor, který se na chvíli objeví v seriálu Slunečná, ačkoli ho sám nesleduje.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (34) - upoutávka

Motorkáři na statku Slunečná

„O seriálu jsem věděl hlavně díky Evě Burešové, se kterou hraju v představení Čas růží. Taky jsem moc rád, že jsem se na place setkal s Ivou Hüttnerovou. S ní zase hraju v muzikálu Kvítek mandragory. Bylo to moc krásné a milé setkání po dlouhé době,“ přiznává sympaťák, od kterého produkce seriálu vyzvídala, jak je na tom s motorkářským vybavením. „Oblečení, které mám v seriálu, není moje, protože na Harleyi se v tomto nejezdí. Ale produkce se mě ptala, jestli takové náhodou nemám, že bych mohl mít vlastní. Bohužel,“ přiznává s úsměvem a prozrazuje, že je rád, že se konečně svět po koronakrizi vrací k normálu.

Muzikálový herec Ondřej Bábor
Autor: Archiv O. Bábora Muzikálový herec Ondřej Bábor

„Momentálně oprašuju představení Děti ráje, které se po dlouhé době opět vrací do Prahy, a zároveň mám zkoušky obnoveného muzikálu Cikáni jdou do nebe v Divadle Bez zábradlí. Naposledy se tam muzikál uváděl před patnácti lety a já tam budu alternovat s Michalem Kavalčíkem, který v něm měl tehdy hlavní roli,“ prozrazuje Ondřej Bábor a dodává, že ho trochu mrzí, že se o závodu v seriálu pouze mluví, a on si žádný motokrosový adrenalin neužil.

Muzikálový herec Ondřej Bábor jako motorkář v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Muzikálový herec Ondřej Bábor jako motorkář v seriálu Slunečná

reklama

reklama