Dokáže se někdo vyrovnat Lídě Vackové ze seriálu Slunečná? Jasně, děda Vacek ji hravě trumfne

Lída Vacková by pro blaho sebe a své rodiny život položila, zejména pokud je toto blaho spojené ještě s nemovitým či finančním bohatství. Leckomu tím leze na nervy. Ale v rodině Vackových zdaleka není jediná, kdo je „na zabití“. Děda Vacek jí zdatně sekunduje. Podívejte se na to již ve čtvrtek v 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
Děda Vacek ze seriálu Slunečná
Děda Vacek ze seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Děda Vacek nikdy nesouhlasil s tím, aby si jeho syn Franta vzal za ženu Lídu, holku z vesnice. Neopomene proto jediný moment, aby to znovu nezdůraznil. A Lídě dává s gustem najevo, jak jí pohrdá.

Proto, když se nyní znenadání vynoří ve Vackovic kuchyni, všem spadne brada. Lída doufá, že její tchán brzy odjede, ale jak to tak vypadá, v jejich domě se děda Vacek začíná zabydlovat. On je to totiž vlastně jeho dům!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (9): Děda Vacek exceluje

Jak to mezi Lídou a jejím tchánem dopadne? Z čeho děda Vacek svoji snachu osočí? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama