Druhý díl knihy Slunečná je právě v prodeji!

Hrdinové ze statku Slunečná se k vám opět vracejí v knižní podobě, tentokrát již s druhým dílem, a to opět od autora Reného Decastelo, který má celý seriál „na svědomí“. Knížku, která by rozhodně neměla chybět v knihovně žádného fanouška, si můžete objednat až k vám domů!
Kniha Slunečná
Kniha Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Pokud se v rámci svých novoročních předsevzetí chcete více věnovat čtení nebo jen tak udělat radost sobě a svým blízkým, máme pro vás skvělý tip na rozjezd nového roku. Přeneste se na oblíbený statek společně s Týnou, Jankem a dalšími hrdiny, kteří se k vám vracejí již v druhém díle knižní podoby seriálu.

Druhá kniha Slunečná nyní v prodeji
Autor: FTV Prima/ Slunečná Druhá kniha Slunečná nyní v prodeji

Seznamte se seriálem Slunečná jinak!

Budete mít možnost poznat své hrdiny z jiného pohledu díky velmi čtivému stylu a exkluzivním fotkám z natáčení, které jinde nenajdete. Kniha volně navazuje na první díl a zachycuje život na statku i mimo něj, který skvěle doplňuje epizody číslo 33 až 56.

Téměř 300 stran plných lásky, zábavy, vztahů a napětí, doplněných o obrazové přílohy z natáčení, můžete již nyní objednávat zde, včetně dopravy až domů. Doporučená cena je 359 Kč.

Týna a Jakub

Co vás čeká v seriálu Slunečná? Nové lásky, provalená nevěra i hromada štěstí

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!