Eva Burešová alias Týna utekla v seriálu Slunečná od oltáře

Týna Popelková má svůj velký den. Vdává se a na obřad a hostinu se těší celá vesnice. Jenže o co víc se lidé těší, tím víc Týna pochybuje, jestli vůbec dělá dobře. Nakonec se rozhodne, že svatba nebude, a v poslední chvíli z kostela utíká. Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na seriál Slunečná.
Nevěsta na útěku
Nevěsta na útěku
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Mrazivé ráno, kostel a řada schodů čekaly na hlavní představitelku Týny Evu Burešovou. Ta už od rána popocházela po place ve svatebních šatech a chystala se na úprk, který si na ni scenáristé vymysleli.

Podívejte se na video ze serilu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (23): Neveˇsta neprˇijde

„Věřte, že to nebyla legrace. Nesportuju, navíc je hrozná zima a ten ledový vzduch se vám dere do krku. K tomu schody jsou hrozně vysoké a v podpatcích se po nich dobře neběží,“ prozrazuje dojmy Eva Burešová po svém prvním záběru. „Ale hned po běhu na mě čekal teplý čaj, je tu skvělé zázemí, takže díky,“ usmívá se herečka, která dostala lehké svatební šat s kabátkem.

Nevěsta na útěku
Autor: FTV Prima/ Slunečná Nevěsta na útěku

„Jsou moc hezké, byla jsem zvědavá, s čím kostymérky přijdou.“ Zato její seriálová sestra Bára Jánová se má o poznání lépe. Je zabalená v kabátu a žádné velké scény ji nečekají. „Točí se těžko, trochu cítím krk a špatně se mluví. Naštěstí textu nemám moc. Musím se ale přiznat, že jsem ještě žádnou svatbu netočila, takže jsem byla malinko dojatá, i když z toho nakonec nic nebylo,“ usmívá se Bára, která jedním dechem děkuje za skvělé ohlasy na seriál.

Jan Plouhar alias Štěpán čeká na nevěstu
Autor: FTV Prima/ Slunečná Jan Plouhar alias Štěpán čeká na nevěstu

Seriál Slunečná sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Teroristka

Top 5 nejnovějších českých filmů právě ONLINE ve Videopůjčovně. Užijte si kino doma bez reklam!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!