Eva Josefíková střídá Veroniku Arichtevu jako Denisa v seriálu Slunečná

Těhotenství jedné z postav ve Slunečné zamíchalo kartami. Do toho se přidala několikaměsíční pauza v natáčení kvůli koronaviru – a bylo vymalováno. Veronice Arichtevě, která hraje potvoru Denisu Kánskou, tak začaly být kostýmy malé, a strach z natáčení byl naopak větší a větší. Poprvé se na Evu Josefíkovou podívejte ve 39. dílu ve čtvrtek 3. září ve 20.15 na Primě.
Eva Josefíková střídá Veroniku Arichtevu v seriálu Slunečná
Eva Josefíková střídá Veroniku Arichtevu v seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Tvůrci seriálu tak museli přijít s radikálním řešením, protože postavu Denisy chtěli v ději zanechat, a Veronika Arichteva, která ji hrála, otěhotněla. S tím byla produkce obeznámena dostatečně dopředu, ale s čím nepočítala, bylo zpoždění v natáčení, které způsobila opatření kvůli pandemii koronaviru. Ateliéry se na dva měsíce zavřely, natáčení stálo, a těhotenské břicho herečky se zvětšovalo tak, že už nešlo zakrývat. Do toho měla Arichteva kvůli svému stavu z pandemie obavy. Takže dotočila, co bylo nezbytné, a rozloučila se.

Podívejte se na video k odchodu Veroniky ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Veronika Arichteva končí jako Denisa v seriálu Slunečná

„Opravdu jsem chtěla točit dál, ale vzhledem ke svému stavu se musím rozloučit. Dítě je důležitější a já jsem se rozhodla být zodpovědná, a i kvůli tomu všemu, co se v posledních měsících kolem nás děje, zbytečně neriskovat svoje zdraví. Děkuju celý partě! Ráda bych řekla, že vás budu sledovat, ale tuším, že od září budu sledovat jinou love story,“ přiznala na odchodu Veronika Arichteva, která svou Denisu předala, a to doslova, kolegyni Evě Josefíkové. V kostymérně Slunečné si pod rouškou a se smíchem předaly nejen kostýmy, ale i pár cenných rad. „Tohle by šlo, to by ti mohlo být. No, mně to slušelo víc, ale už se do toho nevejdu. Dobře, Evi, jsou tvoje,“ vyndávala se smíchem Arichteva své kusy oblečení a ukazovala je nové Denise – Evě Josefíkové. „Myslím, že to půjde… Vezmi si, prosím tě, Denisu, a hlavně, hlavně si pamatuj, ať z ní není hodná holka! Já jsem na tom dost pracovala,“ pošťuchovala ji herečka.

Eva Josefíková v kostymérně
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Josefíková v kostymérně

Pro Evu Josefíkovou to bylo snad nejrychlejší angažmá v seriálu. Všechno se upeklo prakticky za pár hodin, kdy jí zavolali tvůrci a roli jí nabídli. „Byla to rychlovka. Než jsem na to kývla, bylo pro mě důležité, abych předtím mluvila s Verčou. Chtěla jsem, aby o tom věděla a všechno bylo v pořádku,“ prozrazuje Eva Josefíková, jak se do seriálu dostala. Jakmile Eva kývla, vše se rozjelo a nastoupila prakticky hned. Oblékla se do kostýmů po Veronice a naskočila do vlaku Slunečná rovnýma nohama. „Půlka štábu je ze seriálu Modrý kód, kde jsem hrála, takže to bylo fajn. Znala jsem lidi, měla jsem tam kamarády, tak ten nástup byl super.“ Dnes už má Eva Josefíková za sebou několik týdnů natáčení a je vidět, že se zařadila rychle a bez problémů. Taky nic neponechala náhodě a na pár dílů, kde hrála Veronika Arichteva, se podívala.

Veronika Arichteva při poslední natáčení
Autor: FTV Prima/ Slunečná Veronika Arichteva při poslední natáčení

Diváci se na Evu Josefíkovou můžou těšit od 39. dílu. v exkluzivní předpremiéře už dnes v 18.10. Jak budou fanoušci reagovat na její ztvárnění Denisy, zatím herečka nepřemýšlí, ale je zvědavá. Jediné, co stihla zaznamenat, bylo to, že ji fanoušci Slunečné ze začátku vyslýchali, zda do seriálu opravdu nastoupí. „Nemohla jsem o tom mluvit, tak jsem nic neříkala,“ usmívá se Eva Josefíková, která zatím netuší, jak dlouho v seriálu zůstane a jak dlouho ten štafetový kolík za Veroniku Arichtevu ponese. „Necháme se překvapit.“

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!