Exkluzivně: Janek stráví s Týnou poprvé společnou noc. Podívejte se na seriál Slunečná v předpremiéře!

Konečně dojde k tomu, na co Janek tak toužebně čeká. I když to možná dopadne celé trochu jinak, než by si původně maloval. Podívejte se na to už teď v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Slunečná. Dívejte se v iPrima Videopůjčovně!
Janek a Týna stráví v seriálu Slunečná společně noc
Janek a Týna stráví v seriálu Slunečná společně noc
FTV Prima/ Slunečná

Týna Popelková je prostě svá. Kromě toho, že dokáže obstarat celý statek a mluví se svým zesnulým tatínkem, miluje jednu na ženu dost nečekanou věc – spaní pod širákem u místního lomu. Právě teď je taková konstelace, že na svoji pravidelnou výpravu opět vyráží.

Když se o tom dozví Vilda, poradí Jankovi. I jemu je totiž jasné, že tady už nejde ani tolik o sázku, ale chce Jankovi prostě pomoci. Janek se tedy vydá na velkou cyklotrasu, kde plánuje Týnu „náhodou“ potkat. Ve finále bude ale opravdu rád, že na ni narazí. V lesích kolem Slunečné se totiž ztratí.

Podívejte se na první společně chvíle Týny a Janka v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Slunečná (7): První společná noc
Slunečná (7): První společná noc

Dojde mezi Týnou a Jankem k něčemu intimnějšímu? Sledujte již nyní sedmou epizodu seriálu Slunečná exkluzivně online v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

reklama