Exkluzivně: Štěpán podvede v seriálu Slunečná Týnu. Neuhádnete s kým!

Vypadá to sice, že k sobě Štěpán Vacek a Týna Popelková patří, vždyť se dokonce mají brzy brát. Ale kdepak, Štěpán svoji nastávající manželku podvede. A dost krutě! Podívejte se na to už teď v předpremiéře úterní epizody seriálu Slunečná.
Štěpán v seriálu Slunečná podvede Týnu
Štěpán v seriálu Slunečná podvede Týnu
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Působí to, jako by spolu Štěpán a Týna chodili odnepaměti. Není to ale tak úplně pravda. Ještě před Týnou totiž Štěpán chodil s její starší sestrou Sylvou. Ti dva k sobě zkrátka mají stále blízko, což se projeví, když se společně opijí.

Štěpána naštve Týna kvůli tomu, že nechce pochopit, jak se jeho matka „montuje“ do jejich svatby, Sylvu zase naštve Vilda, o němž se domnívá, že jde o bohaté Janka Linharta, když jí odmítne půjčit dva miliony korun. A protože svár je skvělý tmel, za vydatné pomoci alkoholu se Sylva se Štěpánem opět sblíží.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (8): Noc Sylvy a Štěpána

Tohle vypadá na pořádný průšvih. Jak to dopadne, provalí se Štěpánova nevěra? Podívejte se na to už teď v předpremiéře seriálu Slunečná, kterou můžete exkluzivně zhlédnout v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

reklama

reklama