Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Sylva s Romanem podepíše smlouvu o prodeji statku

Sylva se prostě chce Slunečné zbavit a udělá pro to cokoliv. Samozřejmě na tom ale chce vydělat, a v tom jí pomůže nečekané spojenectví s Romanem. Podívejte se na seriál Slunečná v předpremiéře!
Sylva rozjedná prodej statku Slunečná
Sylva rozjedná prodej statku Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Týna s puškou v ruce vyhodila ze statku Vildu s Jankem v momentě, kdy se dozvěděla o plánu firmy Solange statek odkoupit a na jeho místě vybudovat sluneční elektrárnu. Co na tom, že o tom Janek opravdu nevěděl, Týna byla nekompromisní.

Navíc ji napadne, že má možná v celé záležitosti prsty Sylva, která Vildovi, o němž si myslí, že je movitý podnikatel, tuhle myšlenku podstrčila. Sylva se dušuje, že to tak nebylo, nicméně s plánem firmy Solange nemá jediný problém. Vlastně naopak!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (13): Sylva se zneužitá necítí

Dokonce s Romanem bryskně podepíše smlouvu o smlouvě budoucí o prodeji statku firmě. A s Týnou se střetne přímo ve firmě, kde si ty dvě pořádně vjedou do vlasů. Týna navíc narazí ve firmě i na Janka. Podívejte se na to už teď v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!