Exkluzivní ochutnávka z 37. epizody seriálu Slunečná. Na co se můžete těšit? Milostné scény i hádky

Samozřejmě se bude jednat o vývoj vztahu Týny a Janka. Nejprve je to láska jako trám, která se ale brzo přetočí o 180 stupňů. Proč? Přečtěte si už teď, co vás v 37. epizodě seriálu Slunečná čeká.
Týna a Běta v seriálu Slunečná
Týna a Běta v seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janek skupuje pozemky od Strnada. Ten si ale myslí, že Janek pozemky skupuje pro Týnu. Přidá mu proto i odzravovnu. Týnu Jankova velkorysost dojme, to si ale myslí, že je kupuje pro ni. V kanceláři, kam za Jankem přijde na návštěvu, ale dozví pravdu, že pozemky jsou pro Predraga a jeho depo. To ji samozřejmě popudí a naštve. 

Jak sledovat seriál Slunečná online:

Předpremiéry seriálu Slunečná sledujte exkluzivně online od 23. června za 39 Kč

Exkluzivní předpremiéry seriálu Slunečná o prázdninách. Sledujte nové epizody o dva měsíce dříve než v televizi!

Zdeněk se chystá odjet na soud, kde má v jeho prospěch svědčit Štěpán. Jenže Štěpán na líčení nepřijede. I když má reálné odůvodnění a omluvu, jeho děda mu nevěří, je zklamaný. Ukáže se ale, že Štěpán za svoji absenci u soudu opravdu nemůže.

John Linhart usiluje o Denisu. A zatím se mu nedaří. Pozve ji na večeři, ale Denisa tvrdí, že má koncert. Denisa začne tajně spřádat plány, aby Johna nažhavila. Domluví se s novinářkou, že ji vyfotí na titulku bulváru s modelem Damiánem Ditrichem. Věří, že John bude žárlit. I Hana ho varuje, aby sis Denisou nezačínal. Jenže John už na nikoho nedá, Denisa ho zajímá...

37. epizodu seriálu Slunečná sledujte online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně v úterý 30. června večer!

reklama

reklama