Exkluzivní scéna ze seriálu Slunečná: Denisa má plán, který zraní oba Linhartovy

I když dostala od Janka luxusní byt, zůstává Denisa pořád zhrzená. A to dokonce tak zhrzená, že neváhá vyměnit otce za syna, aby tak Jankovi ublížila. Podívejte se na to už teď ve videu z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.
Denisa chce v seriálu Slunečná ulovit Johna. Podaří se jí to?
Denisa chce v seriálu Slunečná ulovit Johna. Podaří se jí to?
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Pravda je, že Janek se k Denise nechoval vždycky zrovna hezky. Sám si to ale uvědomil a aby Denise alespoň trochu v dobrém oplatit, rozhodl se jí přenechat svůj byt, jakkoliv by peníze z něj potřeboval v tuhle chvíli zrovna nejvíc.

Denisa se sice zprvu tvářila, že je s omluvou v podobě Jankova bytu v hodnotě více než deset milionů korun spokojená, pak se jí ale vše rozleželo v hlavě a došlo jí, že chce, aby Janek trpěl. A pokud možno i John.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (35): Denisin plán

Denisa vyrazí rovnou do útoku. Jak? Na to se podívejte ve 35. epizodě seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15. Podívat se na ni můžete samozřejmě už teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

reklama

reklama