Exkluzivní ukázka: Štěpán požádá Sylvu o ruku. To musíte v seriálu Slunečná vidět!

Konečně došlo na to, po čem Lída celou dobu tolik toužila. Ve velkém tyjátru před celou hospodou požádá Štěpán Sylvu o ruku. Má pro to totiž řádný důvod. Podívejte se už teď na ukázky ze 46. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte buď v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Štěpán v seriálu Slunečná zaklekne před Sylvou
Štěpán v seriálu Slunečná zaklekne před Sylvou
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Štěpán nadšení z dokonalého plánu své matky na sňatek se Sylvou a ovládnutí statku na Slunečné nesdílí. Po několika konfrontacích se svou nastávající se rozhodl ze svatby vycouvat, protože žádné peníze ani majetky mu za život s mrchou Sylvina ražení nestojí. A na své straně měl překvapivě i otce a dědu.

Teď se ale situace změnila. Po kontrole v lihovaru, která skončila katastrofálně a kvůli níž musí Vackovi zaplatit tučnou pokutu, Štěpán převezme zodpovědnost za své činy. Však to také byla jeho chyba, že kontrola dopadla, jak dopadla. A protože Štěpán je skutečně syn Lídy, udělá to, co je pro rodinu nejlepší.

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (46): Žádost o ruku

Epizody seriálu Slunečná s číslem 46 sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!