Exkluzivní ukázka: Týna bude v seriálu Slunečná v ohrožení života. Kdo ji zachrání?

Týna Popelková rozhodně nepatří do kategorie bezbranných žen-květinek. Tentokrát ale přecení své síly. Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte na Primě od 20.15.
Týna bude v seriálu Slunečná chránit své seno vlastním tělem
Týna bude v seriálu Slunečná chránit své seno vlastním tělem
FTV Prima/ Slunečná

reklama

V poslední době na statku Slunečná všichni řeší zásadní problém – z louky i přístavků se začíná ztrácet seno, a to v nemalém množství. Vzhledem k tomu, kolik zvířat na statku Týna chová, se to jeví jako velká komplikace, navíc finančně náročná. Janek se Týně nabídne, že pořídí kamery, které by případné lapky zaznamenaly. Než se mu ale podaří kamery sehnat, dojde k tragédii…

Týna se vypraví s Babu a Tomovými syny na louce u sena přenocovat. Už když ale přichází, je jasné, že je něco v nepořádku – seník hoří. Týna vyšle děti pro pomoc a sama začne požár hasit doslova vlastním tělem. Vůbec ji při tom nenapadne, o jak riskantní podnik se jedná. Týně půjde o život!

Sledujte sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (49): Týna v ohrožení života

Přijde za Týnou pomoc včas? Na to se podívejte už teď v exkluzivní předpremiéře 49. epizody seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také na Primě, a to ve čtvrtek od 20.15!

reklama

reklama