Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Rande Julie a veterináře? Katastrofa od začátku

Julie je sice v očekávání miminka, muž nicméně na obzoru žádný není. Její nejlepší kamarádka Týna se proto rozhodne zasáhnout. Bohužel to ale nedopadne moc dobře. Podívejte se teď na ukázky z 36. epizody seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat výhradně online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. V televizi ji uvidíte až na podzim po letní vysílací pauze.
Julie vyrazí v seriálu Slunečná na rande
Julie vyrazí v seriálu Slunečná na rande
FTV Prima/ Slunečná

Snahy o to sehnat nějakého kloudného muže už Julie dávno vzdala. Tentokrát se o její štěstí pokusí zasloužit Týna. Je totiž přesvědčena o tom, že se Julie líbí místnímu veterináři Martinovi. Když se mu nyní cítí zavázána za to, že jí pomohl zabřeznout její milovanou kravku Doubravku, zrodí se v Týnině hlavě plán. Co takhle, kdyby Martin vyrazil s Julií na rande?

Podívejte se na video, jak to Týna vymyslela:

Slunečná (36): Pozvánka na rande
Slunečná (36): Pozvánka na rande

Julie i Martin budou z Týniny aktivity oba poměrně překvapení, Týna to ale ve skutečnosti odhadla dobře – ti dva se sobě vzájemně evidentně líbí, jen potřebovali popostrčit. Julie nicméně začne řešit zásadnější problém. Nemá, co na sebe. Pomocnou ruku jí podá Běta, která Julii nezištně nabídne šaty po mamince, sice sexy červené, nicméně ze 70. let, tedy na vlně opravdového retra.

Předpremiéry seriálu Slunečná sledujte exkluzivně online od 23. června za 39 Kč

Nové díly seriálu Slunečná sledujte exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně!

Slunečná (36): Šaty po mamince
Slunečná (36): Šaty po mamince

Julii nakonec vypomůže Týna, když už to celé zařídila a Julča na rande nakonec opravdu vyrazí. Rande to ale nebude z nejpovedenějších. Proč? Veterinář Martin se bude celou schůzku chovat dost zvláštně a svůj výstup korunuje útěkem z toalety… Chudák Julie.

Podívejte se na sestřih z 37. epizody seriálu Slunečná:

Slunečná (36): Útěk za rande
Slunečná (36): Útěk za rande

Proč Martin utekl? Opravdu je to kvůli tomu, že se mu Julie nelíbí? Na to se podívejte v 37. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat výhradně online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně, kde je uvidíte o dva měsíce dříve než v televizi.

reklama