Exkluzivní video ze seriálu Slunečná: Definitivní konec mezi Týnou a Jankem!

Týna definitivně vypudí Janka ze svého života. Podívejte se na to v exkluzivních ukázkách ze 48. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!
Týna s Jankem v seriálu Slunečná končí
Týna s Jankem v seriálu Slunečná končí
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Týna se v poslední době chová dost podivně a na Janka, který si naopak prochází opět peklem, stále nasazuje. Nejprve se snažila řešit jeho noční můry, v poslední době nechápe, proč se Janka tolik dotklo, že ho někdo z blízkého okolí na statku nebo ve Slunečné prozradil novinářům. Vzhledem k jeho traumatu z dětství, kdy ho na deset dní unesli, se není čemu divit, že se snaží vypátrat, kdo ho novinářům zaprodal a komu může věřit.

Jenže Týna už má jeho stresu dost, došla jí prostě trpělivost. Takhle by se ale k Jankovi chovat nemusela!

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (48): Definitivní konec

Přijde vám, že se Týna chová adekvátně? A opustí opravdu ve zlém Janek statek? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní online předpremiéře iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!