Extra novinka a skvělý tip na dárek: Nová kniha Slunečná o vašem oblíbeném seriálu

Týna a Sylva Popelková, Janek Linhart, Vackovi i štamgasti z hospody... s nimi všemi se můžete pravidelně vídat nejen v úterý a ve čtvrtek na televizních obrazovkách, ale nové také knížce Slunečná, kterou připravil scénárista René Decastelo, který má i celý seriál "na svědomí". Knížku můžete pořídit od 22. října a u vybraných distributorů již nyní v exkluzivním předprodeji!
Přebal nové knihy Slunečná
Přebal nové knihy Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj o rodinné dědictví. Louky kolem statku jsou ideální pro fotovoltaickou elektrárnu, což je navíc důvod statek prodat. Zatímco Týna chce statek zachovat, vypočítavá Sylva by raději shrábla peníze a vrátila se zpátky do Prahy.

Knížka Slunečná právě v prodeji!

Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny a užijte si jejich životní příhody tentokrát v knižní podobě. Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem. Navíc v knize najdou čtenáři také obrazovou přílohu s oblíbenými herci pro ještě lepší zážitek z četby. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná: Knížka o seriálu Slunečná

Knížku pořizujte v kvalitních kamenných či internetových knihkupectvích!

Ještě než se zanoříte do četby příběhů svých oblíbených seriálových hrdinů, sledujte seriál Slunečná na televizních obrazovkách nebo v exkluzivních online předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!