Extra ukázka: Janek definitivně končí v seriálu Slunečná s Denisou. Bude ho to stát byt a mnohem víc!

Denisa si stále myslela, že jejich vztah s Jankem má šanci. Tentokrát jí ale Janek důrazně vysvětlí, jak se věci mají. A za tuto upřímnost může očekávat velkou pomstu! Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.
Denisa rozchod s Jankem ponese v seriálu Slunečná špatně
Denisa rozchod s Jankem ponese v seriálu Slunečná špatně
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Jankovi po dobu jejich vztahu Denisa tolerovala leccos – jeho velké pracovní nasazení i občasné úlety. Doufala, že právě díky této benevolenci jejich vztah vydrží a eventuálně dospěje do vytouženého konce – založení rodiny. Jenže jedna návštěva Janka na Slunečné všechno změnila, když se zamiloval do Týny.

Denise už Janek také několikrát řekl, že je mezi nimi konec. Denisa to ale stále ne a ne pochopit. Nyní, když Janek přišel o všechno, má Denisa pocit, že by ho měla zachránit a že by se měli dát společně zase dohromady. Ve své profesní budoucnosti Janek jasno nemá, ohledně vztahů má ale jasno dokonale. Ví přesně, s kým chce být a Denisa to není. Jak na to bude jeho bývalá přítelkyně reagovat?

Podívejte se extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (33): Definitivní rozchod Janka a Denisy

Janek si je vědom toho, že vůči Denise nejednal vždycky fér. Právě proto rozhodne, že má Denisa nárok na jeho byt. Ačkoliv jím chtěl řešit svoji nevalnou finanční situaci, Denise vyhoví. Jenže Denise to stačit určitě nebude. Začíná snovat plány na pomstu!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že se na Slunečnou můžete dívat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!