Extra ukázka: První láska Rózy se objeví na statku Slunečná. Co po ní chce?

Rózu totiž Milan stále miluje, a proto se ji rozhodl vyhledat. Do Rózy je ale evidentně zamilovaný i profesor. Jak to mezi tímto netradičním trojúhelníkem dopadne? Podívejte se na to ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě!
Za Rózou v seriálu Slunečná přijede její první láska
Za Rózou v seriálu Slunečná přijede její první láska
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Zničehonic se jako velké překvapení objeví v hospodě na Slunečné první velká láska Rózy, Milan. Tu ale přítomnost její lásky poměrně rozhodí. Přítomnost konkurence rozhodí i profesora, na němž je vidět, že má Rózu opravdu rád. Dokonce si vzpomene i na to, že Róza slaví výročí svého prvního příjezdu na statek Slunečná a k tomuto výročí dá Róze dárek. Jenže namísto, aby se s ním Róza díky tomu sblížila, bude celá vedle z příjezdu Milana.

Milan Róze před lety zlomil srdce. Nyní mu ale došlo, jakou životní chybu udělal a Rózu vyhledal. Rád by navázal přesně tam, kde před dvaceti lety skončili. Jenže život si v mezidobí na Rózu přichystal různá příkoří a Róza se jeho plánům brání.

Sledujte extra ukázku ze 40. epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (40): Překvapení pro Rózu

Podlehne nakonec Róza Milanovým návrhům? Prozradí mu vše o své minulosti? A jak se bude na příjezd potenciálního soka dívat profesor?

Podívejte se na to ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý od 20.15 na Primě. A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách a bez reklam!

Jak sledovat Slunečnou on-line?

reklama

reklama