Extra ukázka ze seriálu Slunečná: Proč se Janek opravdu naštve na Týnu?

Kdepak růžové obláčky lásky, spíš rozbroje. Tak v poslední době vypadá vztah Janka a Týny. Kvůli čemu se pohádají tentokrát? Podívejte se už teď na ukázky ze 45. epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Mezi Týnou a Jankem to v seriálu Slunečná nevypadá dobře
Mezi Týnou a Jankem to v seriálu Slunečná nevypadá dobře
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janek Linhart si jako dítě prošel traumatizujícím zážitkem – únosem. Ačkoliv se to jeho otec ze současného úhlu pohledu snaží bagatelizovat, je jasné, že Janka událost hluboce zasáhla. I když se John postaral o to, aby únosce, kterým byl dokonce jeden z jeho známých, už nechodil po světě a nemohl dál škodit, Jankovi se neulevilo...

Zejména v momentech stresu, jakých nyní kvůli rozkolu s otcem a Romanem, který mu neustále háže klacky pod nohy a hatí veškerou jeho činnost, se Jankovi vracejí noční můry. A právě ty se stanou příčinou jeho zásadních neshod s Týnou.

Podle Týny by měl Janek své úzkosti a noční můry řešit na odborné úrovni, to ale Janek zásadně odmítá. Maximálně je ochoten se spolehnout na Bětiny zklidňující bylinky. A když na něj Týna začne naléhat, aby se svojí podlomenou psychikou začal něco dělat, Janek se na ni i na všechny na statku naštve.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (45): Týna se plete Jankovi do života

Je tento spor jen první v řadě komplikací, které budou vést ke konci partnerské idylky mezi Jankem a Týnou? Na to se podívejte v dalších epizodách seriálu Slunečná, který sledujte vždy ve čtvrtek a v úterý ve 20.15 na Primě a který můžete sledovat také předpremiérově exluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama