Extra video: Julii čeká totální romantika s veterinářem. Jen se trochu zvrtne…

Julie se sbližuje s veterinářem Martinem, bohužel ale sbližování nabírá takové intenzity, jak by Julču ani ve snech nenapadlo. Namísto romantického pikniku ji totiž čeká pořádná túra. Jak se bude Julie tvářit? To sledujte v další epizodě seriálu Slunečná, kterou uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě.
Julii čeká v seriálu Slunečná dobrodružství
Julii čeká v seriálu Slunečná dobrodružství
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Martin Julii navnadí na romantický piknik v přírodě. Taková představa se Julče samozřejmě moc líbí. To ale netuší, co ji s Martinem čeká. Martin totiž pojme piknik po svém – jako procházku.

Julča je ale každý pohyb poměrně skoupá, a když se dozví, že romantický piknik by měl proběhnout v lokalitě vzdálenější než docházková, je idea romantiky ta tam. Martin od Julie dostane řádnou „držkovou“.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (44): Skvělý piknik

Je tohle konec jednoho rodícího se vztahu? Na to se podívejte ve 44. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!