Extra video ze seriálu Slunečná: Lída chce Týnu zničit. Podaří se jí to?

Lída Vacková má dokonalý plán, jak zničit Týně život. Podívejte se, co si na Týnu vymyslela, už teď v extra videu ze seriálu Slunečná, jehož další premiérovou epizodu můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě nebo online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Lída chce v seriálu Slunečná Týnu zničit
Lída chce v seriálu Slunečná Týnu zničit
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Své nejlepší kamarádce Janě Kratinové se Lída svěří s dokonalým plánem, jak Týně zničit život. Chce ve vesnici rozhlásit, že to nebyla Týna, kdo utekl od oltáře, ale že to bylo vlastně celé naopak, že to ona a Štěpán odhalili Týniny nevěry a umožnili jí svatbu zrušit.

O manipulačních schopnostech Lídy Jana nijak nepochybuje, ale tohle už se jí zdá velké sousto i pro manipulátora Lídina ražení. Jenže Lída je neoblomná a je přesvědčená, že se jí vše dle plánu zadaří.

Podívejte se na její sebedůvěru ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (26): Lídy plán proti Týně

Na to, jak se Lídě její plán vydaří, se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama