Extra video ze seriálu Slunečná: Svatba se Sylvou? Ani omylem, Štěpán tohle nedá

Štěpánovi právě došlo, co by to znamenalo oženit se Sylvou. S vidinou podobné semetriky po boku se rozhodne na celý sňatek vykašlat. Lída bude zuřit! Co proti rozhodnutí svého syna podnikne? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
Štěpán si Sylvu odmítá vzít
Štěpán si Sylvu odmítá vzít
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Nejprve to vypadalo, že k sobě Štěpán a Sylva opravdu dokonale pasují, jeden stejný hajzlík jako druhý. Jenže Sylvina vypočítavost a lenost, to je moc i na Štěpána. Po jednom „velmi podařeném“ společném ránu proto Štěpán učiní razantní rozhodnutí – Sylvu si za ženu nevezme. Rovnou se svým plánem seznámí i své rodiče. Zejména Lída z toho bude vedle – to, že by si Štěpán Sylvu nezval, by totiž významně ohrozilo její plán na ovládnutí statku.

Lída si stále naivně myslí, že Štěpána metodou cukru a biče donutí nakonec změnit názor. Jenže svým nátlakem docílí přesného opaku. Štěpán už má celé rodiny dost a než by poslouchal tyhle dobře míněné rady, raději vylétne z rodinného hnízda. Jeho matka z toho bude na nervy!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (43): Štěpán si Sylvu brát nebude

Kam se nakonec Štěpán uchýlí? A jakými metodami se bude snažit Lída u svého syna změnit názor? Na to se podívejte ve 43. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo právě teď online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!