Extra video ze seriálu Slunečná: Sylva se dozví, že Vilda není milionář!

Jak zareaguje? Byla to fakt láska, nebo prostý kalkul? Na to se podívejte už teď v extra ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou na Primě uvidíte ve 20.15.
Tak tahle dvojka ze seriálu Slunečná je už minulost
Tak tahle dvojka ze seriálu Slunečná je už minulost
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Když se Týna dozvěděla, že jí Janek lhal o tom, že je Linhartův řidič, ale ve skutečnosti je sám bohatý podnikatel Linhart, hodně se jí to dotklo. Janka pak vypakovala ze statku s tím, že už ho nechce nikdy vidět. Jeho lži brala jako velkou zradu. Roman jí samozřejmě řekl i o tom, že celý její vztah s Jankem vznikl na základě sázky, a to už na Týnu bylo prostě moc…

Proti tomu, jak zareaguje její sestra, když se dozví, že domnělý milionář Vilda je ve skutečnosti pouhý řidič, je to ale pořád slabý odvar. Sylva se už těší na svatbu s milionářem a představuje si život na vysoké noze. Během ranních romantických radovánek se Vilda konečně osmělí a Sylvě řekne pravdu. Její reakci si možná dovedete představit, ve videu si ji ale užijete ještě o něco lépe.

Sledujte extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (30): Sylva se dozví že Janek není milionář

Jak nakonec obě sestry s informací popasují? Sblíží je to, nebo naopak ještě víc rozdělí? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!