Franta Vacek ze seriálu Slunečná není otcem Štěpána. A dozví se to v nejhorší možnou chvíli

Štěpán Vacek, přítel Týny Popelkové ze seriálu Slunečná, se stal účastníkem vážné dopravní nehody. Hnutím osudu se v souvislosti s tím jeho otec Franta dozvídá, že Štěpán není jeho biologický syn. Jak je to možné?
Franta a Leoš ze seriálu Slunečná
Franta a Leoš ze seriálu Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Díky bystrému úsudku Janka Linharta, který Štěpána po autonehodě vytáhl z hořícího vozu, a tím mu doslova zachránil život, Štěpán přežil. Jeho zranění jsou ale vážná – podle lékařů to vypadá, že bude Štěpán potřebovat novou ledvinu.

Jeho otec Franta se samozřejmě nabídne jako první, bohužel se ale dozvídá nepříjemnou novinku – podle genetických testů není Štěpánovým biologickým otcem…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná, jak to Frantu dostane:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (2): Biologický otec není Vacek

Jak se něco takového může stát? Svěří se Franta se šokujícím zjištěním někomu, nebo uhodí přímo na svoji manželku Lídu?

Na to se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy druhou epizodu seriálu Slunečná bude od 20.15 vysílat televize Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!