Herečka Veronika Arichteva opouští seriál Slunečná. Proč?

Herečka Veronika Arichteva, která je v pátém měsíci těhotenství, se rozhodla, že dál nebude pokračovat v natáčení seriálu Slunečná. Důvodem odchodu jsou její požehnaný stav a zdravotní rizika spojená s pandemií koronaviru. Zatím si ji můžete v seriálu Slunečná užít každé úterý ve 20.15 na Primě.
Veronika Arichteva ze seriálu Slunečná je těhotná 12
Veronika Arichteva ze seriálu Slunečná je těhotná 12
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Přestože herečka myslela, že bude natáčet, dokud jí to stav dovolí a rostoucí bříško nebude překážkou pro filmaře, teď je všechno kvůli pandemii jinak. Veronika Arichteva tak coby Denisa Kánská končí a před sebou má už jen mateřské povinnosti. „Miminko je nejdůležitější. Pokud se situace uklidní a ukáže se, že pro mě natáčení jako pro těhotnou nebude rizikové, tak bych samozřejmě ráda točila,“ uvažovala herečka ještě předtím, než se po dvou měsících opět otevřely dveře ateliérů. Dnes je ale všechno jinak. Veronika Arichteva nastoupila na natáčení jen proto, aby dotočila svoje party a se všemi se rozloučila.

Veronika Arichteva coby Denisa Kánská
Autor: FTV Prima/ Slunečná Veronika Arichteva coby Denisa Kánská

Rozloučení se seriálem Slunečná

„Do ateliérů jsem se těšila moc. Chtěla jsem se hlavně se všemi rozloučit a poděkovat jim, že mi tady s nimi bylo moc dobře. Takže si dnešek užívám – a pak už zase zpátky domů,“ popisuje své pocity Veronika, která poslední scény točila ve vlastním oblečení. „Normální džíny už nedopnu, mám ty s gumou. Teď se to budeme snažit nějak schovat, protože v ději těhotná nejsem. Zkrátka budeme předstírat, že jsem jen trochu tlustá,“ usmívá se Veronika, která sice prozatím končí, ale diváci Slunečné ji budou moci na obrazovkách vidět ještě po letní pauze v září.

Veronika Arichteva ze seriálu Slunečná je těhotná 13
Autor: FTV Prima/ Slunečná Veronika Arichteva ze seriálu Slunečná je těhotná 13

„Rozhodnutí Veroniky nepokračovat v dalším natáčení seriálu Slunečná plně respektujeme, ale samozřejmě nás to mrzí. Chápeme, že je to pro ni v tomto stavu a za těchto nestandardních podmínek náročné. Přejeme jí krásné a pohodové těhotenství a těšíme se na to, až se za námi vrátí. Veronika sice s natáčením končí, ale ve Slunečné se bude na obrazovkách objevovat ještě několik měsíců. To znamená, že scenáristé budou mít dostatek času vymyslet, co se s Denisou Kánskou bude dít dál,“ dodává ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová.

Veronika Arichteva coby Denisa Kánská
Autor: FTV Prima/ Slunečná Veronika Arichteva coby Denisa Kánská

Seriál Slunečná sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě nebo online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně: 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!