Inzerát na seznamce: Statkářka s krachujícím statkem a problematickou sestrou alias Týna

Týna i Julča jsou obě zase single. Co s tím? No přece seznamka. Julie se chopí akce a to by bylo, aby nějakého chlapa pro sebe a Týnu nesehnaly. Jak to dopadne, to uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v seriálu Slunečná.
Týna alias krachující statkářka ze statku Slunečná
Týna alias krachující statkářka ze statku Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Týna je po rozchodu s Jankem zničená, i když se jí to samozřejmě veřejně nechce přiznávat. Je smutná jak z toho, že vztah skončil, tak především z toho, že jí Janek celou dobu lhal a že byla v podstatě předmětem sázky. Na statku se její rozhořčení příliš s pochopením nesetkává – vzhledem k finanční situaci statku by se přece zamilovaný milionář hodil, nebo ne? O tom ale Týna nechce ani slyšet.

Svůj srdcebol se nejprve pokusí zahnat prací. Ta sice šlechtí, ale zlomenému srdci tolik neuleví. Po nějaké době tak upadne do letargie, jenže to se jejím blízkým líbí ještě o něco míň než její přehnaná pracovní aktivita. Týna si ale nedá říct a odmítá vycházet ze svého pokoje. Naštěstí je tu ale pořád její nejlepší kamarádka Julča.

I když má Týnu ráda, nevadí jí si z ní udělat legraci. Teď vymyslí, že by se na statku určitě hodil nějaký muž. Kde ho sehnat? V moderní době přece na seznamce, a tak Julie nelení a hned sobě i Týně založí na seznamce profil. Jaký?

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (30): Týna bude na seznamce

Přinese profil na seznamce své ovoce? Na to se budete muset podívat sami v seriálu Slunečná, který vysíláme na Primě každé úterý ve 20.15 a který můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!