Jak si užívají léto hvězdy seriálu Slunečná?

Přes léto si herci ze Slunečné užívají částečné volno, ale nezastaví se ani kamery v ateliérech, kde se pro diváky připravují další díly oblíbeného seriálu. Herci tak mají volných jen pár dní, které si užívají s rodinou, na výletech a objevováním místních krás. K tomu jim pomáhá i kampaň televize Prima Slunečné léto, když jezdí se Slunečným autobusem a setkávají se osobně se svými fanoušky.
Lucie Benešová, Lucie Polišenská a Eva Decastelo
Lucie Benešová, Lucie Polišenská a Eva Decastelo
FTV Prima/ Slunečná

Alice Bendová vzala svoje volno za sportovní konec. Cizí jí tak nejsou koloběžky ani skály. „Chodíme i na houby. Nejdřív to vypadalo, že nic moc, ale nakonec něco máme. Byli jsme se s rodinou podívat na Hluboké nad Vltavou. Nebo, podle mého názoru, na jedno z nejkrásnějších míst – Adršpašské skály,“ vyjmenovává herečka a do toho nezapomíná ani na pracovní povinnosti. „Spolu se svým seriálovým manželem Ondrou Kavanem točíme Slunečnou jako o život.“

Alice Bendová a Ondřej Kavan
Autor: FTV Prima/ Slunečná Alice Bendová a Ondřej Kavan

Co dělají herci ze seriálu Slunečná?

Eva Decastelo dělí léto na práci a rodinu. Když není v ateliérech, jezdí se Slunečným autobusem a volné chvíle tráví s dětmi. „Jsme s holkama v ateliéru takový Slunečný gang, máme se moc rády a každé natáčení si užíváme,“ nešetří chválou Eva, která už absolvovala několik výjezdů se Slunečným autobusem.

Lucie Polišenská, Eva Decastelo a Lucie Benešová
Autor: FTV Prima/ Slunečná Lucie Polišenská, Eva Decastelo a Lucie Benešová

„Pro každého z herců, který jede, je to nezapomenutelný zážitek. Kontakt s fanoušky je vždy příjemný, a tady jsou navíc tou naší základnou hlavně děti. Jsou upřímnější a bezprostřednější než dospělí a o to hezčí jsou ty prožitky. Když jsme byly s Bárou Jánovou na jednom táboře, tak bylo krásný, že nás ty děti chtěly obejmout. Půl hodiny jsme tak trávily intenzivním objímáním s dětmi, které byly šťastné, bylo to fajn. Dokonce s námi byl i Lukáš Langmajer, tedy Vilda, který je poměrně pracovně vytížený, a když není, tak se intenzivně věnuje dětem a své ženě. Na jedno setkání vzal s sebou dceru a celé ho absolvoval s malou v náručí. Bylo hezké, jak ho to těšilo, jak se usmíval on i malá. Přizval ji i k autogramiádě, kde vedle něj seděla, jedla meloun a celé to organizovala,“ rozpovídala se Eva Decastelo.

Eva Decastelo a Lukáš Langmajer
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Decastelo a Lukáš Langmajer

Roman Tomeš bydlí kousek za Prahou a své volné chvíle tráví nejčastěji se ženou a syny na zahradě. Radost mu dělá i to, když s dětmi stihne odpoledního šlofíka. Zbytek volného času dělí mezi natáčení Slunečné, zkoušení a hraní v divadle.

Roman Tomeš a jeho manželka Míša, která hraje v novém seriálu televize Prima Sestřičky
Autor: FTV Prima/ Slunečná Roman Tomeš a jeho manželka Míša, která hraje v novém seriálu televize Prima Sestřičky

Regina Řandová je vášnivou hráčkou golfu a v létě je na tento koníček ideální doba. „Je to úžasný relax a odpočinek,“ přiznává herečka a dabérka, která se může pyšnit i několika golfovými úspěchy a cenami. Léto také tráví na své milované chalupě a samozřejmě i natáčením seriálu. „Dokonce když si nestihneme něco říct, tak se sejdeme na vínko a podrbeme,“ směje se Regina Řandová, která jako správná babička nezapomíná ani na svého vnoučka.

Regina Řandová
Autor: FTV Prima/ Slunečná Regina Řandová

Když Bára Jánová netočí, točí se kolem svého přítele Víti, cvičí nebo se objeví se Slunečným autobusem. Občas se na pár chvil zastaví i na chalupě u rodičů, kde si dopřeje klid a bazén.

Bára Jánová
Autor: FTV Prima/ Slunečná Bára Jánová

reklama