Jan Plouhar alias Štěpán ze seriálu Slunečná zažil chvíle strachu

Hned první díl seriálu Slunečná byl pro herce Jana Plouhara pěkný adrenalin. Na vlastní kůži okusil nepříjemný zážitek v podobě autonehody, která se mu jako Štěpánu Vackovi přihodila v prvních minutách seriálu. A to, že natáčení takového kousku není vůbec legrace, herec přiznává bez ostychu.
Jan Plouhar ze seriálu Slunečná zažil chvíle strachu 7
Jan Plouhar ze seriálu Slunečná zažil chvíle strachu 7
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Pohřební hostina k uctění Martina Popelky probíhá. Týna Popelková chce, aby vše bylo perfektní, přesně tak by se to totiž tatínkovi líbilo, a když se najde malý zádrhel, je potřeba ho vyřešit...

Drama v seriálu Slunečná

Proto musí její přítel Štěpán nasednout do auta a přivézt plynovou bombu, aby grilování proběhlo hladce. Štěpánovi se dvakrát nechce a nasedá do auta pěkně rozčilený. Na silnici předjíždí Janka Linharta (Marek Lambora), který sprintuje, aby vyhrál závod. Záhy je slyšet už jen řinčení skla.

Jan Plouhar ze seriálu Slunečná zažil chvíle strachu 8
Autor: FTV Prima/ Slunečná Jan Plouhar ze seriálu Slunečná zažil chvíle strachu 8

„Bylo to nepříjemné, když je člověk v zamčeném autě a vpředu proti němu hoří motor. Všechno bylo samozřejmě ošetřené a jištěné kaskadéry, ale ten pocit, kdy se začne valit černý kouř a vy víte, že se z auta nedostanete, pokud vám někdo nepomůže, tak to pěkné není,“ přiznává bez ostychu herec, který podobné natáčení ještě nezažil.

„Byl to rozhodně adrenalin a také zajímavá zkušenost. Natáčení celé akce trvalo tak tři hodiny, a v televizi to jde asi dvě minuty,“ poodhaluje Jan Plouhar zákulisí natáčení, při kterém se pěkně vybarvil. Maskéři se na něm totiž vyřádili a umělou krví opravdu nešetřili.

Podívejte se na sestřih nehody z první epizody Slunečné:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (1): Janek najde Štěpána po nehodě

Další epizodu romantického seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama