Janek a Roman se v seriálu Slunečná opět sblíží. Vážně už to mezi nimi nebude skřípat?

Roman a Janek jsou sice bratranci a spolupracovníci, v poslední době je ale jejich vztah na bodu mrazu. To se ale má změnit. Čím? Dozvíte se to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
Bratranci ze seriálu Slunečná - Janek a Roman
Bratranci ze seriálu Slunečná - Janek a Roman
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janek měl Romana, kterého láskyplně tituluje „Pupíku“, vždycky rád. Ve firmě Solange byl Roman vždycky tím, kdo se ukazoval na veřejnosti a řešil veřejné zakázky, zatímco Janek byl mozkem operace schovaným v pozadí. Jako dítě ho totiž unesli a na jeho otci Johnovi požadovali únosci tučné výkupné. Od té doby Janek nechce, aby veřejnost znala jeho tvář. Kdyby někdo založil rodinu, nechtěl by ji vystavovat takovému nebezpečí a stresu, jakému byl jako dítě vystaven sám.

Proto si Romana váží, a to i přes to, že sám John už by ho dávno hodil přes palubu. Má na lidi totiž čich a je mu jasné, že Roman nehraje férově. Toho si už začíná všímat i sám Janek, svého bratrance a nejlepšího kamaráda má ale pořád rád. Je mu také jasné, že na tom, jak jejich vztah ochladl, má jistý podíl i on sám.

V úterní epizodě seriálu Slunečná se navíc Janek na Romana i celou firmu Solange úplně vykašle. Že by to ale nakonec celé skončilo happy endem?

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (22): Pupík a Janek zase kámoši

Jak to vypadá, Pupík a Janek se vrací zpátky do přátelských kolejí. Nebo ne? Co se vlastně stalo, proč byl Roman na Janka tak naštvaný? A myslí to se spřátelením upřímně?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Marek Lambora a Eva Burešová na tiskové konferenci k seriálu Slunečná

Seriál Slunečná nekončí! Další osudy Janka a Týny sledujte každé úterý na Primě

reklama

reklama