Janek má zlomené srdce. Co mu na to v seriálu Slunečná poradí milující tatínek John? Sledujte video

To, že se Týna vdala za Štěpána, zlomilo Jankovi srdce. Všímají si toho i jeho blízcí, a dokonce i sám John, kterého rozhodně nelze považovat za tatínka roku, chce svému synovi zvednout náladu. A má na to samozřejmě i dost osobitý recept. Jaký? Podívejte se na to ve videu, a hlavně se nezapomeňte dívat v úterý ve 20.15 na Primě na to, jak se Jankovi tento plán bude zamlouvat.
John Linhart má pro Janka v seriálu Slunečná super nápad
John Linhart má pro Janka v seriálu Slunečná super nápad
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Týna se za Štěpána sice neprovdala a od oltáře utekla, jenže to už Janek netuší. Utápí se ve smutku a Týnu se snaží dostat z hlavy prací a cyklistikou. Toho, že má problém, si všimne i John a Jankovi naordinuje léčbu podle vlastního gusta. Ta zahrnuje exotické destinace, krásné ženy a chybět by neměla ani další zábava…

Janek si není úplně jistý ohledně toho, že zrovna tohle je způsob, jakým zrelaxovat, stejně tak s tímto plánem není úplně ztotožněná Hana, která Janka zná od mala. John si ale nedá říct.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (24): John jako hodný tatínek

Opravdu Janek odletí s Johnem na nezřízené orgie na Kapverdy? A jak se mu bude mezi krásnými ženami líbit? A co teprve, jak se zachová, až zjistí, že se Týna vůbec nevdala?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Oblíbené seriály můžete sledovat online i v předpremiéře.

Seriály Slunečná a Modrý kód i v předpremiérách. Buďte napřed online ve videopůjčovně

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!