Janek s Romanem se opět střetnou. Tentokrát Roman dostane, co si zaslouží

Roman se snaží Janka v seriálu Slunečná dlouhodobě podrazit. A zdá se, že nyní se mu to konečně povedlo. Janek je ve firmě Solange zcela ze hry. Jenže podobné naschvály Janek neodpouští. Sledujte už nyní v ukázce, jak si s Romanem poradí. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.
Janek Romanovi v seriálu Slunečná jednu natáhne
Janek Romanovi v seriálu Slunečná jednu natáhne
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Podívejte se na to, jak už to Janek prostě nevydrží a dá Romanovi pořádně přes ústa. Proč? Protože je to právě Roman Maxa, kdo může za to, jak Janek Linhart skončil v Solange a byl to on, kdo proti Jankovi poštval jeho vlastního otce Johna a koneckonců i Týnu.

I když John Janka ze Solange vyhodil, Janek se odmítá vzdát a opustit kanceláře, které mu stále patří. Romanovi by mohlo stačit, že mu podařilo Janka vyštvat z firmy. Jenže to je mu málo. V době, kdy nepředpokládá, že by se ve firmě Janek objevil, se vydá do jeho kanceláří „udělat mu v nich pořádek“. Jenže Janek se právě v ten moment v kanceláře objeví… A jeho reakce nebude pochopitelně moc milá.

Podívejte se na to v ukázce ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (32): Janek vs Roman

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě. A pokud chcete vědět, jakou další sviňárnu Roman vyvede, můžete se na ni podívat už teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama