Janek se začíná pod tíhou milenek hroutit. Tentokrát to bude v seriálu Slunečná hodně těsné!

Janek Linhart miluje výzvy a krásné ženy. Ženy milují jeho. Jenže nyní se to začíná trochu komplikovat, když ho překvapí návštěvou v Praze jeho milenka Klára a zároveň je v Praze i jeho přítelkyně Denisa. Jak tohle dopadne? Mrkněte se na to už teď v předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Slunečná.
Janek Linhart ze seriálu Slunečná má ženy rád
Janek Linhart ze seriálu Slunečná má ženy rád
FTV Prima/ Slunečná

reklama

S Klárou, dcerou jednoho z obchodních partnerů firmy Solange, si Janek začal už minulosti. Styky s ní udržuje v podstatě proto, aby z toho mohla jeho firma profitovat. Situace se ale komplikuje. Klára totiž Janka překvapí v Praze přímo v jeho kanceláři.

Janek je zprvu v klidu, je totiž přesvědčený o tom, že jeho přítelkyně Denisa je na Kanárských ostrovech. To se ale ošklivě mýlí! Denisa totiž právě sedí v letadle směr Praha. Jenže Klára je neoblomná a po Jankovi požaduje, aby jí dělal společnost… Všechno bude muset nakonec vyřešit bezkonkurenční Hana!

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (5): Trable s milenkami

Dojde Denise, že něco není v pořádku? Nebo se vše pro tentokrát podaří zakamuflovat? Podívejte se na to v další epizodě seriálu Slunečná ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo si ji užijte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama