John Linhart je borec. V seriálu Slunečná skončí nahý na Malé Straně

Otec Janka Linharta John se s ničím nepáře, miluje život a ženy. Tentokrát se mu ale jeho milostné avantýry vymstí. A jaké to bude mít důsledky pro byznys jeho syna? Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!
John Linhart ze seriálu Slunečná je borec
John Linhart ze seriálu Slunečná je borec
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Jak se tak poštěstí, že skončíte úplně nazí v křoví na Malé Straně jen s mobilem v ruce? Excentrickému Johnovi Linhartovi poměrně snadno. Na trapný koktejl stačí smíchat jednu mladou dámu a náruživého milovníka.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (3): Pomoc je na cestě

Proč Janka chování otce tak popudí? Mladá dáma, se kterou totiž Johna novináři nachytají, není jen tak někdo, ale dcera ministra průmyslu, s nímž bude Janek jednat ohledně spolupráce své firmy s estonskou vládou. Tohle dobře nedopadne…. Podívejte se na seriál Slunečná ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!