John se chce sblížit s Jankem. Ten na něj ale v seriálu Slunečná kašle

John se setká s Jankem na statku Slunečná a nabídne mu, aby se vrátil zpátky do firmy. Janek ho ale nevybíravě odmítne. Proč? Podívejte se na to ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě.
John Linhart na statku Slunečná
John Linhart na statku Slunečná
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Když se John na statku Slunečná po dlouhé době setká s Jankem a vidí, jak se mu přes všechna příkoří podařilo opět pozvolna rozjet byznys, je na svého syna hrdý. Začíná na něm být dokonce vidět i to, že možná trochu lituje toho, že Janka z firmy odstavil. Jak se ukazuje, Roman totiž není zdaleka tak schopný jako Janek.

John proto synovi nabídne, aby se do firmy vrátil. Janek ale pro Johna nemá vlídného slova a slova díků už vůbec ne. John si navíc klade jednu podmínku – Janka přijme zpět do Solange jedině za předpokladu, že Janek uzná, že měl John pravdu. Jak Janek zareaguje?

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (40): John Janka štve

Naštve Johna to, jak se k němu Janek chová? A co řekne John Týně, kterou na Slunečné potká? Podívejte se na to ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!