Jsme chudí a táta je hloupý! Tak přesně tohle zahlásí malý Matěj v seriálu Slunečná

Na statku Slunečná žije také ovdovělý Tom se svými dvěma syny. V poslední době stále častěji řeší problémy se svou bývalou tchyní, která začíná o své vnuky naplno bojovat a neštítí se ničeho. Problém vyeskaluje už v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat na Primě.
Tom začíná být v seriálu Slunečná z chování svého syna Matěje zoufalý
Tom začíná být v seriálu Slunečná z chování svého syna Matěje zoufalý
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Vojta a Matěj strávili s babičkou prázdniny na horách ve Špindlerově Mlýně. Oběma se jim samozřejmě na horách moc líbilo, mladší Vojta se už domů ale těšil. Za to starší Matěj, ten by se nejraději na Slunečnou vůbec nevracel a raději zůstal u babičky.

Má totiž pocit, že se na statku u svého otce nemá dobře. Babička ho totiž výborně naočkovala a Běta s Rózou se od něj dozví hodně zajímavé věci. Jaké?

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (27): Jsme chudí

Matěj se zkrátka s ničím nemaže a bez obav řekne vše, co si myslí. To ale není všechno. V další epizodě seriálu Slunečná vyvede ještě něco mnohem horšího!

Co? Na to si počkejte do úterý, kdy Slunečnou bude od 20.15 vysílat televize Prima. Na epizodu se samozřejmě můžete podívat už teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama