Julča má v seriálu Slunečná velké tajemství! Jaké?

Julie Vacková sice působí, že žádného chlapa nemá. Ale ono to tak vůbec není, naopak! Vypadá to, že je to mnohem vážnější… Na seriál Slunečná se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě nebo už teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Julie má v seriálu Slunečná tajemství
Julie má v seriálu Slunečná tajemství
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Všichni Vackovi, a zejména maminka Lída, mají pocit, že už by si Julča konečně měla najít chlapa. Jak to ale vypadá, Julča už jednoho dávno má. Nebo spíš měla. Teď si ho pozve na vážnou rozmluvu do hospody na Slunečné. Zjistí totiž, že je těhotná a tuto nastalou situaci se rozhodne řešit dost nečekaně!

Ještě, že je na blízku její brácha Štěpán, který si se zhrzeným milencem poradí. Jenže pořád neví, co je příčinou toho, že cizí chlap tak vybouchne. Jak se bude na novinku, že bude strejda, tvářit? A jak si se zuřícím Julčiným nyní už ex-milencem poradí?

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Slunečná (16): Julča je těhotná
Slunečná (16): Julča je těhotná

Jak se na veselou novinku bude tvářit zbytek rodiny? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama