Karolína to v seriálu Slunečná rozbalí na Janka. Sledujte extra video!

Karolína je vůči Jankovi naprosto upřímná, i když ji on neustále odmítá. Tentokrát se rozhodne opět využít naplno své šance. Zadaří se jí pro jednou? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. Že by Týna konečně ostrouhala?
Karolína se bude v seriálu Slunečná zase snažit o Janka
Karolína se bude v seriálu Slunečná zase snažit o Janka
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Janek Karolínu několikrát odmítl. Jenže Karolína si prostě usmyslela, že Janka sbalí, tím spíš, když ji neustále Týna přesvědčuje o tom, jak jim to spolu bude klapat. Takže i přes jasná odmítnutí Karolína věří, že to s dostatečnou výdrží s Jankem nakonec vyjde.

Nyní využije situace, kdy Janek jede do Prahy a poprosí ho, aby ji vzal s sebou pod záminkou toho, že si vyrazí na nákupy. Ve skutečnosti si chce ale s Jankem upřímně promluvit.

Podívejte se na tom ve videu ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (58): Karolína vše řekne Jankovi upřímně

Odmítne ji Janek znovu? Nebo Karolíně její úsilí konečně vyjde? Na to se podívejte v 58. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20:15 na Primě. A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!