Kdo je horší. Lída nebo Ála? Vyhodnotit to můžete v seriálu Slunečná!

Kdyby se soutěžilo o nejméně sympatickou osobu ze vsi Slunečná, souboj o vítězství by se pravděpodobně odehrával mezi Lídou Vackovou a Álou Konvičkovou. Podívejte se už teď, jak se ty dvě dokáží špičkovat. Na pokračování se podívejte v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná.
Lída Vacková se s Álou Konvičkou v seriálu Slunečná nemají moc rády
Lída Vacková se s Álou Konvičkou v seriálu Slunečná nemají moc rády
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Lída Vacková žije svatbou Týny a Štěpána. Ani ne snad proto, že by tolik stála o to, aby se vztah jejího syna a Týny rozvíjel, ale hlavně proto, aby měla konečně jistotu, že statek připadne do jejich rodiny.

Jenže o statek má zájem dlouhodobě i Ála Konvičková, majitelka pojízdné prodejny a velká podnikatelka ze Slunečné. Když nyní vidí, jak se Lída do svatby montuje, neodpustí si pár poznámek.

Pobavte se nad videem ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (8): Ála se špičkuje s Lídou

Bude Týna opravdu naštvaná na to, jak se jí a Štěpánovi plete Lída do života? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

reklama

reklama