Kdyby auto mělo křídla… Tak přesně to uvidíte v dalším dílu seriálu Slunečná!

Pojízdná prodejna Ály Konvičkové získá křídla, i když jen na chvilku. Kdo má tuhle lumpárnu na svědomí? Na to se můžete podívat už teď v sestřihu ze seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý a ve čtvrtek od 20.15 na Primě!
Ála se v seriálu Slunečná oprávněně vytočí
Ála se v seriálu Slunečná oprávněně vytočí
FTV Prima/ Slunečná

Ála Konvičková, podnikatelka ze Slunečné, jejímž životem je její pojízdná prodejna a peníze, které j může vydělat, bude mít oprávněný důvod ke vzteku. Když do Slunečné dorazí Roman Maxa a jeho kamarádi, hotová zlatá pražská mládež, lehce se s nimi pohádá. Obestaví totiž její pojízdnou prodejnu svými vozy tak, že nebude moci vyjet. A posteskne si, že by mohla vyjet jedině, kdyby její auto mělo křídla…

Právě tahle myšlenka pak přivede Romanovy kumpány během večerní konzumace na velmi zábavný nápad – co takhle Álinému autu křídla skutečně pořídit? A protože peníze nejsou pro pražskou partu žádný problém, stane se.

Podívejte se reakci Ály v další epizodě seriálu Slunečná:

Slunečná (4): Auto má křídla
Slunečná (4): Auto má křídla

Jak se nakonec problém vyřeší a jak se Ála klukům odvděčí? Na to se podívejte v úterý ve 120.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, nebo už teď v předpremiře v iPrima Videopůjčovně.

reklama